Prenájom lešenia a debnenia na stavby

Potrebujete si prenajať lešenie a debnenie pre svoju stavbu? Poskytujeme prenájom lešenia, stropného debnenia a debnenia vencov a prievlakov pre malé a stredné stavby. Nájdete nás v obci Podbiel na Orave

Prenájom lešenia

Na Orave a v blízkom okolí poskytujeme prenájom certifikovaného rámového lešenia Graf.  V prípade záujmu vám pre zapožičané lešenie zabezpečíme dopravu na vašu stavbu, prípadne vieme poskytnúť montáž a demontáž lešenia.

Cena za prenájom lešenia

Každá stavba je individuálna, preto pred tabuľkovými cenami dávame prednosť presnejšej cenovej ponuke vypočítanej na základe obhliadky projektu. Po zameraní vám pripravíme nezáväznú cenovú ponuku šitú priamo na vašu stavbu.

Prenájom debenia

Poskytujeme prenájom certifikovaného systémového stropného debnenia pre monolitické betónové dosky pre podopretie keramických stropov. V prípade záujmu prenajímame aj samostatne rôzne komponenty stropného debnenia ako šalovacie stojky rôznych dĺžok a nosností, trégre, trojnožky, krížové hlavy, pomocné hlavice alebo šalovacie doka dosky.  Šalovací materiál vám vieme aj dopraviť na vašu stavbu, prípadne poskytnúť montáž a demontáž. Debnenie vieme podľa projektu, prípadne po zameraní naceniť a naprojektovať presne na vašu stavbu. K debneniu dodávame odfomovací olej a vypracujeme kladací plán.

Prenájom debnenia vencov a prievlakov

Poskytujeme prenájom systému na šalovanie železobetónových vencov a prievlakov, ktorý pozostáva zo železných sťahovacích svoriek s rozťažnosťou od 26cm do 55cm a zo šalovacích doka dosiek. Svorky dokonale držia tvar a rozmer venca s rozmerom muriva pod ním. V prípade šalovania prievlakov je možné systém kombinovať so systémovým stropným debnením na podopretie zospodu. V prípade, že máte vlastné rezivo, je možné zapožičať samostatne iba šalovacie svorky.

Šalovací materiál vám v prípade záujmu dopravíme na vašu stavbu, prípadne poskytneme montáž a demontáž. Debnenie vieme podľa projektu, prípadne po zameraní naceniť a naprojektovať presne na vašu stavbu. K debneniu dodávame odfomovací olej a vypracujeme kladací plán.

debnenie vencov a prievlakov